Jokioisten Keskusta

Puoluekokous2018 2 yläkuva iso 7.jpg
Keskusta.fi / Etelä-Häme / Suomeksi / Kunnat / Jokioinen / Jokioisten Keskusta
KJ_2014_400_329.png

Kunnallisjärjestön johtokunta 2019:

Edessä vas. Mervi Yrjänä, siht, Marianne Mänki, Rami Lehtinen, Sirpa Larko (ei -19). Takarivit vas. Aino-Maria Mänki (ei -18-19), Matti Könkö (ei -18-19), Eeva Lääveri, rah.hoit, Antti Suokas, Harri Saarinen, Antero Suonpää, pj, Timo Heikkilä ja Pauli Marttila, vpj. Kuvasta puuttuvat Sakari Raiskio, Petri Okkonen, Kirsi Räisänen (uusi) ja Satu Nurmi (uusi). Kuva pm.


Keskustan Jokioisten kunnallisjärjestö r.y.
puheenjohtaja: Antero Suonpää, 0400-439 285
antero.suonpaa@gmail.com
sihteeri: Mervi Yrjänä, 438 5367; 050-529 8827
mervi.k.yrjana@gmail.com
Keskustan Jokioisten paikallisyhdistys ry
puheenjohtaja: Petri Okkonen, 050-411 4011
petri@okkonen.net
sihteeri: Inkeri Koskela, 040-513 0793
koskela.inkeri@gmail.com
Keskustan Jokioisten Pohjoinen paikallisosasto ry
puheenjohtaja: Harri Saarinen, 050-377 1687
harri.saarinen@outlook.com
sihteeri: Satu Saarinen, 050-329 7137
satu.saarinen@boreal.fi
Keskustan Vaulammin paikallisosasto r.y.
puheenjohtaja: Rami Lehtinen, 050-456 1511
rami.k.lehtinen@gmail.com
sihteeri: Sakari Raiskio, 438 5293 ja 0400-483 127
sakari.raiskio@gmail.com
Keskustanaisten Jokioisten paikallisyhdistys ry
puheenjohtaja: Satu Nurmi, 040-841 7266
satunurmi34@gmail.com
sihteeri: Kirsi Räisänen, 0400-703 377
kirsi.aijala@gmail.com
Keskustan Jokioisten kunnallisjärjestön säännöt 14112019 alkaen.pdf
Keskustan Jokioisten paikallisyhdistyksen säännöt 14112019 alkaen.pdf