Keskusta Taipalsaarella

Puoluekokous2018 2 yläkuva iso 3.jpg
Keskusta.fi / Karjala / Suomeksi / Kunnat / Taipalsaari / Keskusta Taipalsaarella

Keskusta Taipalsaarella

Kunnallisjärjestön johtokunta 2018


Johannes Moisio      puheenjohtaja,                       0400154382 johannes.moisio(a)ekarjala.fi yhteyspäällikkö

Kimmo Kylämies varapuheenjohtaja, siht., 0405029029 kimmo.kylamies(a)elisanet.fi              DI


Juho Heikka                                      jäsen

Jarmo Koivunen                               jäsen, 0500550245                        yrittäjä

 

Ilpo Kolhonen                                  jäsen

Sanna Kolhonen                             jäsen, 0407281371, sanna.kolhonen(a)taipalsaari.fi lastentarhanopettaja


Osmo Laine                                      jäsen

Jani Niiva                                               jäsen, 0505907237


Ilpo Mikkonen                                 jäsen, 0503510881 ilpo.mikkonen(a)wippies.fi insinööri

Vilho Nissinen                                        jäsen, 0405577016 vilho.nissinen(a)upm.com               DI


Raimo Turunen                              jäsen, 0107787806 raimo.turunen(a)nuohooja.com nuohoojamestari

Arja Liisa Westinen                             jäsen, 0407072952 arja-liisa.westinen(a)fimnet.fi hammaslääkäri