Kunnallisjärjestön johtokunta

Keskusta.fi / Kymenlaakso / Suomeksi / Kunnat / Iitti / Keskusta Iitissä / Kunnallisjärjestön johtokunta

Kunnallisjärjestön johtokunta

Keskustan Iitin kunnallisjärjestö ry.

Perustettu v.1953

 

Johtokunta 2018:

Matti Tarula, puheenjohtaja 040 547 1810    matti.tarula(at)luukku.com

Siiri Mertakorpi, vpj, vaalipäällikkö 040 7393818 siiri.e.mertakorpi(at)gmail.com

Merja Lonka, sihteeri             0400 710 689   merja.lonka(at)suomi24.fi

 

Janne Aalto 044 255 7759 j.aalto(at)suomi24.fi

Kari Heinonen 040 586 025 karisheinonen(at)hotmail.com

Pertti Kalenius 03 763 117  

Jani Kangas 050 912 6858 jani.kangas(at)janikangas.fi

Maria Kokkonen 0400 503 234 marilja(at)suomi24.fi 

Anniina Peltola 040 739 9347   anniina.m.peltola(at)gmail.com

Atte Savelainen 040 5779 712 atte.savelainen(at)iitti.fi

Vesa Soikkeli 0400 155 198  vesa.soikkeli(at)elisanet.fi

Riitta Tuomala 040 591 5441     riitta.tuomala2012(at)gmail.com

Hannu Väinölä 0400 153 512 hannu.vainola(at)pp2.inet.fi