Kunnallisjärjestön johtokunta

Keskusta.fi / Pirkanmaa / Suomeksi / Kunnat / Hämeenkyrö / Keskusta Hämeenkyrössä / Kunnallisjärjestön johtokunta

Kunnallisjärjestön johtokunnan jäsenet ja yhteystiedot vuonna 2020

Huomio! 31.12.2019 asti puheenjohtajana toimivat Pasi Eloranta, puh. +358405150232, (pasi.eloranta(at)hameenkyro.fi) sekä sihteerinä Raija Mäensivu, puh. +358503518384, (raija.maensivu(at)luontomummo.com)

Kunnallisjärjestön puheenjohtaja (1.1.2020 alkaen)

Jaana Kilpi- Kiukainen, puh. +358 4077366, jaana.k-k(at)saunalahti.fi (yhteydenotot ainoastaan tekstiviestillä/spostilla)

Kunnallisjärjestön varapuheenjohtaja, johtokunnan puheenjohtaja (1.1.2020 alkaen)

Pasi Eloranta, puh. +358 405150232, pasi.eloranta(at)hameenkyro.fi

Sihteeri (1.1.2020 alkaen)

Hannele Salokannel, puh. +358 505650931, hannele.salokannel(at)iclould.com

 

Muut johtokunnan jäsenet:

Pekka Hakala, Hkyrön läntisen paikallisyhdistyksen pj., puh. +358 505978586, pekka.hakala(at)hameenkyro.fi

Maria Härkki-Santala, johtokunnan jäsen, puh., +358 400834477, maria harkki-santala(at)hameenkyro.fi 

Tiina Jokela, johtokunnan jäsen, puh., +358407775749, tiina.jokela(at)hameenkyro.fi

Risto Linnainmaa, johtokunnan jäsen, puh., +358400863841, risto.linnainmaa(at)hameenkyro.fi

Antti Yli-Perttala, verkkovastaava, puh., +358 400593770, yliperttala.antti(at)outlook.com

Johtokunnan ulkopuoliset jäsenet:

Pasi Alakomi, rahastonhoitaja, puh., + 358 500851358, pasi.alakomi(at)kolumbus.fi